foto Valerian Schirmherrschaften

O nadaci | Záštity

Kulturministerium CZ
Dne 13. května 2020 převzal nový ministr kultury České republiky PhDr. Lubomír Zaorálekna znamení uznání aktuálních i budoucích bilaterálních aktivit nadace, které jsou realizovány v evropském kontextu, Záštitu ministra.

www.mkcr.cz/


M LZ
Lubomír Zaorálek

link pfeilListina českého ministra

 

Kulturministerium CZ
Dne 06. prosince 2018 převzal nový ministr kultury České republiky doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D., na znamení uznání aktuálních i budoucích bilaterálních aktivit nadace, které jsou realizovány v evropském kontextu, Záštitu ministra.

www.mkcr.cz


stanek
Antonín Staněk

link pfeilListina českého ministra

 

Kulturministerium CZ

Dne 30. dubna 2018 převzal nový ministr kultury České republiky pan PhDr. Ilja Šmíd na znamení uznání aktuálních i budoucích bilaterálních aktivit nadace, které jsou realizovány v evropském kontextu, Záštitu ministra.

www.mkcr.cz

smid
Ilja Šmíd

link pfeilListina českého ministra
Botschaft der CZ

Nad Literární nadací Valeriana Arsène Vernyho pro děti a mládež ve Svazu nadací pro německou vědu převzal dne 13. února 2015 osobní a zároveň i institucionální záštitu nový velvyslanec České republiky ve Spolkové republice Německo jeho excelence Mgr. Tomáš Jan Podivínský.

www.mzv.cz/berlin

Tomas Jan Podivinsky
Tomáš Jan Podivínský

link pfeilListina převzetí záštity (PDF 176 KB)


Kulturministerium CZ
Na znamení uznání převzal ministr kultury České republiky pan Mgr. Daniel Herman dne 07. října 2014 Záštitu ministra nad aktuálními i budoucími bilaterálními aktivitami nadace, které jsou realizovány v evropském kontextu.

www.mkcr.cz

Daniel Herman
Daniel Herman

link pfeilListina českého ministra (JPG 256 KB)

Logo Stifterverband
Nadace Valeriana Arsène Vernyho pro literárně nadané děti a mládež byla dne 30. července 2014 přijata do Svazu nadací pro německou vědu (Stifterverband für die Deutsche Wissenschaft e.V.).

www.stifterverband.info

Botschaft der CZ
Nad Nadací Valeriana Arsène Vernyho pro literárně nadané děti a mládež ve Svazu nadací pro německou vědu převzal dne 16. května 2014 institucionální i osobní záštitu pan JUDr. Rudolf Jindrák, bývalý velvyslanec České republiky ve Spolkové republice Německo a současný náměstek ministra zahraničních věcí České republiky.

www.mzv.cz/berlin

Rudolf Jindrak
Rudolf Jindrák